Na EKO Przystanku  wiele się dzieje

Trwają zajęcia na Eko Przystanku realizowane w ramach  projektu grantowego Lokalnej Grupy Działania „Kraina Dinozaurów” pn. „Aktywna Kraina Dinozaurów” realizowanego przez Stowarzyszenie Odnowy i Rozwoju Spórok pt. „My i las wokół nas”.
Jesteśmy już po 5 lekcjach/ warsztatach  nauki prawidłowego poruszania się z kijami. Razem z wspaniałą trenerką  panią Anetą,  odbyły się  lekcje szkoleniowe wraz z spacerami z kijami do Nordic Walkingu.
W sobotę 22.07.2023r odbył się rajd rowerowy ścieżkami Doliny Małej Panwi. Razem uczestnicy przejechali 50 km. Dzięki słonecznej pogodzie, pięknej okolicy oraz wspaniałym humorom uczestników rajd na długo wpisze się w pamięci jako wspaniałe i niepowtarzalne wydarzenie.
Co czwartek o godz. 18.30  odbywają się jeszcze warsztaty z prawidłowego oddychania wraz z gimnastyką ogólno- rozwojową. Prowadzi je niezawodna pani Monika B. Kto jeszcze nie miał okazji uczestniczyć w zajęciach to zapraszamy.  
Przed nami jeszcze  zajęcia z sylwoterapii – od 14.09.2023 r.
Specjalne zaproszenie dla wszystkich chętnych, którzy chcą się przekonać jak pięknie i pożytecznie można spędzić czas  w otoczeniu lasu  zapraszamy na  Piknik ,,My i Las wokół nas”,  który odbędzie się 30.09.2023 r. oczywiście na EKO przystanku w Spóroku. Rozpoczynamy od godz. 17.00.

Powiększenie-+=