Relacja z Pikniku Ekologicznego

W ubiegłą sobotę (1lipca ) w Spóroku  ,,Pod Szumiącymi Dębami ‘’ odbył się Piknik Ekologiczny pn. ,,Ty, Ja i Środowisko’’ zorganizowany przez Stowarzyszenie Odnowy i Rozwoju Spórok  w ramach realizacji projektu  dofinasowanego przez Operatora Gazociągów Przesyłowych   GAZ-SYSTEM S.A., w partnerstwie z Fundacją Zielona Ziemia.

W wydarzeniu wzięli licznie udział mieszkańcy Spóroka  i okolic, którzy całymi rodzinami korzystali z przygotowanych dla nich atrakcji: gry i zabawy, konkursy dla dzieci i dorosłych oraz słodkiego poczęstunku.

Na początku przedszkolaki przedstawili  inscenizację związaną z ochrona środowiska , która bardzo podobała się publiczności.

Wiele osób uczestniczyło w grze terenowej ,,W Gumisiowej Spórackiej Dolinie”

W konkursie wiedzy z ekologii i z ochronny środowiska mimo że pytania były trudne, mieszkańcy wspaniale sobie poradzili.

W wydarzeniu zaszczytnie uczestniczyli: Burmistrz MiG Kolonowskie, Dyrektor Szkoły Podstawowej Staniszcze Małe – Spórok, Koordynator Gminny Programu Odnowy Wsi,              sołtys wsi , wykonawca postaci Gumisiów oraz goście z Bierdzan.

W imieniu zarządu stowarzyszenia serdecznie dziękujemy za  pomoc w zorganizowaniu tak wspaniałego wydarzenia. Paniom które piekły ciasto i tym co przygotowywały posiłek, panom którzy przygotowali miejsce do biesiadowania oraz tym którzy muzycznie  prowadzili piknik. Wszystkim którzy w jakiśkolwiek przyczynili się do uświetnienia uroczystości i którzy pomogli w jakiś sposób zorganizować  to wydarzenie- dziękujemy.

Dziękujemy też zaproszonym Gościom i wszystkim uczestnikom Pikniku Ekologicznego za udział.

 

Więcej zdjęć:

Fotorelacja z pikniku
Fotorelacja z gry terenowej

Powiększenie-+=