Podsumowanie projektu i certyfikacja

W dniu  25.11.2018 r. członkowie stowarzyszenia Odnowy i Rozwoju Spórok wzięli  udział w spotkaniu informacyjno-integracyjnym dt. realizacji Lokalnej Strategii Rozwoju LGD ,,Kraina Dinozaurów, które odbyło się w  Domu Kultury w Ozimku.

Jednym z punktów programu była prezentacja grantobiorców, biorących udział w projekcie grantowym pn. „Z kulturą i tradycja w Krainie Dinozaurów” .

W projekcie udział wzięło 15 podmiotów, które zaprezentowały swoją ofertę kulturalną. Stowarzyszenie Odnowy i Rozwoju Spórok – w ramach zadania pn. „Jak tradycja i obyczaj głosi” przygotowano prezentację dt. realizacji projektu oraz zespół ,,Kaktusik ‘’ zaśpiewał     2 piosenki z śpiewnika wydanego w ramach zadania.

W ostatniej części spotkania  miało miejsce rozstrzygnięcie konkursu „Swoje chwalimy” oraz przyznanie znaku jakości w 10 kategoriach podmiotom z obszaru LGD „Kraina Dinozaurów”. Certyfikacja znaku jakości była prowadzona przez Rybacką Lokalną Grupę Działania Opolszczyzna. Przyznano certyfikaty następującym kategoriach:
produkt turystyczny , usługa turystyczna , produkt kulinarny, usługa kulinarna , produkt kulturalny , usługa kulturalna,  produkt rękodzielniczy , usługa rękodzielnicza , produkt artystyczny ,usługa artystyczna , wydarzenie.

Stowarzyszeniu Odnowy i Rozwoju Spórok otrzymało certyfikat znaku jakości  w kategorii usługa turystyczna za grę terenową „Po zdrowie i relaks do Spórackiej Gumisiowej Doliny”

 

Do pobrania:

 

Powiększenie-+=